
Піддон для душової кабіни Schedpol Caspar New 32836
13 231 ₴
- В наявності
- Код: 111338714
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Schedpol Caspar New 80x100Cm 32836Серія Caspar New має найнижчу висоту серед душових піддонів серії Standard, представлених у нашій пропозиції. Душові піддони цієї серії можна встановлювати без порогу. Ця встановлення підвищить комфорт використання літніми людьми або людьми з обмеженими можливостями пересування, не втрачаючи при цьому своєї унікальності. Серія Caspar New — це класика з відтінком сучасності. Специфікація
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 4.5 мм |
| Глибина | 2.5 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Додаткова інформація | Syfon w komplecie |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | Caspar New |
| Марка | Schedpol |
| Матеріал | Akryl |
| Форма | Prostokątne |
| Колір | Białe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 231 ₴



