
Душовий піддон Roca Terran перловий 90x90 см AP10338438401630
22 372 ₴
- В наявності
- Код: 111338814
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Душовий піддон TERRAN Stonex квадратний 90x90 см, діаметр зливу 90 мм, колір сірий, з сифоном з нержавіючої сталі | ROCA POLSKА, AP10338438401630. Модель AP10338438401630 - це квадратний душовий піддон розмірами 900 x 900 x 26 мм, виготовлений з композиту Stonex®, що є поєднанням подрібнених доломітових порід і поліестерових смол. Характеризується ультратонкою конструкцією та інтегрованою антиковзною поверхнею. Призначений для кутового або вбудованого монтажу. Діаметр зливу становить 90 мм; злив входить в комплект. Доступний у перловому кольорі. Душові піддони ROCA.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Довжина: | 90 мм |
| Довгий бік | 90 см |
| Коротка сторона | 90 |
| Мoдель | AP10338438401630 |
| Тип | Піддон для душу |
| Форма | Квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 372 ₴



