
Душовий піддон Roca Terran перловий 80x140см AP10157832001630
27 955 ₴
- В наявності
- Код: 111338825
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Roca Terran 80X140Cm Perowy (AP10157832001630). Душові піддони - це надзвичайно важливий елемент кожної ванної кімнати, який поєднує функціональність з естетикою. Модель Roca Terran розмірами 80x140 см - це відмінне рішення для тих, хто прагне впровадити в своє приміщення як сучасний дизайн, так і комфорт використання. Виконаний з високоякісного матеріалу, конгломерату, пропонує елегантний вигляд та ряд функцій, які підвищують його корисність у повсякденному використанні. Його перловий колір робить його ідеальним для різноманітних оформлень ванних кімнат. Матеріал і розміри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Довгий бік | 140 см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 80 см |
| Мoдель | Terran |
| Матеріал | Конгломерат |
| Форма | Квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 955 ₴

