
Душовий піддон Roca Terran 100x140см перламутровий AP1015783E801630
32 466 ₴
- В наявності
- Код: 111338827
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Плоский піддон для душової кабіни Terran 100 x 140 Roca. Ширина (см): 140. Довжина (см): 100. Товщина (см): 3. Форма піддону: Прямокутний. Радіус (мм): 0. Прямокутний піддон виготовлений з матеріалу STONEX®, структура каменю, висока антиковзкість. Піддон містить сифони з накладкою з нержавіючої сталі. Технічна специфікація. Ніжки: Немає в комплекті. Мінімальна/максимальна висота ніжок (см): 0. Максимальна загальна висота (см): 3. Висота.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Довгий бік | 140 см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 100 см |
| Мoдель | Terran |
| Матеріал | Конгломерат |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 466 ₴

