
Душовий піддон Roca Terran 80x180см перловий AP10170832001630
36 307 ₴
- В наявності
- Код: 111338833
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Roca Terran 80X180Cm Перловий (AP10170832001630). Душова піддона. Roca Terran. розмірами. 80x180 см. є ідеальним рішенням для тих, хто цінує. функціональність. та. елегантність. у своїй ванній кімнаті. Його сучасний дизайн та інноваційні рішення роблять використання душу комфортним, а також підкреслюють естетику інтер'єру. Виконаний з високоякісних матеріалів, цей душовий піддон безумовно задовольнить вимоги навіть найвимогливіших користувачів. Матеріал та дизайн. Модель. виготовлена з високоякісного. композиту Stonex., який поєднує в собі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Довгий бік | 180 см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 80 см |
| Мoдель | Terran |
| Матеріал | Конгломерат |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 307 ₴

