
Душовий піддон Roca Terran перловий 100x200см AP1017D03E801630
56 252 ₴
- В наявності
- Код: 111338836
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Плоский піддон для душової кабіни Terran 100 x 200 Roca. Ширина (см): 100. Довжина (см): 200. Товщина (см): 3. Форма піддону: Прямокутний. Радіус (мм): 0. Прямокутний піддон виготовлений з матеріалу STONEX®, структура каменю, висока антиковзкість. Піддон містить сифони з накладкою з нержавіючої сталі. Технічна специфікація. Ніжки: Немає в комплекті. Мінімальна/максимальна висота ніжок (см): 0. Максимальна загальна висота (см): 3. Висота.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Довгий бік | 200 см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 100 см |
| Мoдель | Terran |
| Матеріал | Конгломерат |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 252 ₴

