
Душовий піддон Roca Terran прямокутний 100x120см онікс
27 047 ₴
- В наявності
- Код: 111338846
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Roca Terran 100X120Cm Onyks (AP1014B03E801640). Душові піддони. це надзвичайно важливий елемент кожної ванної кімнати, який поєднує в собі. функціональність. естетику. та. комфорт використання. Вибір відповідної моделі не тільки впливає на вигляд простору, але й на щоденний комфорт під час купання. Цей піддон розміром. 100x120 см. кольору. онікс. це відмінне рішення для тих, хто шукає елегантності та сучасності у своїй ванній кімнаті. Варто ознайомитися з ключовими характеристиками цього продукту, які можуть допомогти у виборі. Матеріал та виконання. Цей продукт виготовлений з.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Довжина: | 120 мм |
| Мoдель | AP1014B03E801640 |
| Тип | Душовий піддон |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | Онікс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 047 ₴

