
Душовий піддон Roca Terran прямокутний онікс 90x140 см
30 399 ₴
- В наявності
- Код: 111338849
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ROCA Terran Прямокутний піддон 140x90 см, колір онікс AP10157838401640 Прямокутний піддон ROCA Terran - розміри: ширина: 140 см, глибина: 90 см, висота: 3,1 см, діаметр зливу: 9 см. Композитний піддон ROCA Terran 140x90 см, колір онікс - властивості: форма: прямокутний, колір: онікс, матеріал: композит STONEX, антиковзкий, можливість підрізання піддону на розмір самостійно, сифони в комплекті, накладка зі сталі в комплекті, можливість придбати накладку в кольорі піддону, піддон Terran доступний в кольорах: білий, сірий сланець, чорний, перловий, онікс, бежевий, кафе. Увага!.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 140 мм |
| Матеріал | Конгломерат |
| Мoдель | AP10157838401640 |
| Сифон у комплекті | Да |
| Тип | Піддон душовий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Онікс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 399 ₴

