
Піддон для душу Roca Terran 90x90см бежевий квадратний
22 985 ₴
- В наявності
- Код: 111338863
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Roca Terran 90X90Cm Бежевий (AP10338438401650). Душові піддони - це ключовий елемент кожної сучасної ванної кімнати, які поєднують у собі функціональність та естетику. Вірно підібраний продукт може змінити простір, надаючи йому характер і стиль. Roca Terran 90x90 см. у кольорі бежевий (AP10338438401650) - це відмінний приклад душового піддону, який поєднує в собі практичні характеристики з елегантним виглядом. Обираючи душовий піддон, варто звернути увагу на матеріали, розміри, тип зливу та експлуатаційні властивості, які забезпечать комфорт щоденного використання. Матеріал і розміри. Модель. Roca.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Довжина: | 90 мм |
| Мoдель | AP10338438401650 |
| Тип | Душовий піддон |
| Форма | Квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 985 ₴

