
Душовий піддон Roca Terran 90x100см бежевий AP1013E838401650
23 218 ₴
- В наявності
- Код: 111338867
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Roca Terran 90X100Cm Бежевий (AP1013E838401650). Душовий піддон. Roca Terran. це відмінне поєднання. функціональності. і. естетики., яке ідеально вписується в сучасні інтер'єри ванних кімнат. Його. бежевий колір. та. квадратна форма. роблять його придатним для різних оформлень. Вибір відповідного душового піддону є ключовим для комфорту щоденного використання, а ця модель безумовно задовольнить вимоги навіть найвимогливіших користувачів. Розміри та матеріал. Модель розмірами. 100 см на 90 см. характеризується глибиною. 90 см. висотою: 2,6 см., що дозволяє легко.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 90 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Довгий бік | 100 см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 90 см |
| Мoдель | Terran |
| Матеріал | Конгломерат |
| Форма | Квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 218 ₴


