
Душовий піддон Roca Terran бежевий 80x140см AP10157832001650
29 436 ₴
- В наявності
- Код: 111338873
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Roca Terran 80X140Cm Бежевий (AP10157832001650). Душові піддони - це ключовий елемент обладнання кожної ванної кімнати, який поєднує практичність з естетикою. Вибір відповідної моделі має значення як для комфорту використання, так і для загального вигляду приміщення. Душовий піддон Roca Terran в кольорі бежевий, розмірами 80x140 см, - це відмінний варіант, який відповідає вимогам навіть найвимогливіших користувачів. Завдяки високоякісним матеріалам і продуманій конструкції, душовий піддон Roca Terran вирізняється на фоні конкурентних рішень. Матеріал і розміри. Душовий піддон Roca Terran був.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Довгий бік | 140 см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | Terran |
| Марка | Roca |
| Матеріал | Конгломерат |
| Форма | Квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 436 ₴

