
Душовий піддон Roca Terran прямокутний бежевий 100x140см
32 466 ₴
- В наявності
- Код: 111338875
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Плоский піддон для душової кабіни Terran 100 x 140 Roca. Ширина (см): 140. Довжина (см): 100. Товщина (см): 3. Форма піддона: Прямокутний. Радіус (мм): 0. Прямокутний піддон виготовлений з матеріалу STONEX®, структура каменю, висока антиковзкість. Піддон містить сифони з накладкою з нержавіючої сталі. Технічна специфікація. Ніжки: Немає в комплекті. Мінімальна/максимальна висота ніжок (см): 0. Максимальна загальна висота (см): 3. Висота.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 5 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 3 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антиковзне покриття | Так, клас C DIN 51097 |
| Артикул | AP1015783E801650 |
| Вага | 80 |
| Діаметр зливного отвору | 90 |
| Довжина: | 100 мм |
| Максимальна висота з ніжками | 3 |
| Матеріал | Конгломерат |
| Мoдель | Terran |
| Ніжки в комплекті | Немає |
| Панель у комплекті | Немає |
| Перелив | Немає |
| Радіус округлення кутів | 0 |
| Рифлене дно | Немає |
| Система антибактеріальна | Немає |
| Сифон у комплекті | Да |
| Способ монтажа | Потисковий |
| Тип | Піддон душовий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина ранта | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 466 ₴

