
Душовий піддон Roca Terran прямокутний бежевий 70x160см
31 559 ₴
- В наявності
- Код: 111338876
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ROCA Terran душовий піддон прямокутний 160x70 см, колір бежевий AP1016402BC01650 Прямокутний піддон ROCA Terran - розміри: ширина: 160 см, глибина: 70 см, висота: 3,1 см, діаметр зливу: 9 см. Композитний піддон ROCA Terran 160x70 см, колір бежевий - властивості: форма: прямокутний, колір: бежевий, матеріал: композит STONEX, антиковзкий, можливість підрізання піддону на розмір самостійно, сифони в комплекті, накладка зі сталі в комплекті, можливість придбання накладки в кольорі піддону, піддон Terran доступний в кольорах: білий, сірий сланець, чорний, перловий, онікс, бежевий, кафе.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Довжина: | 160 мм |
| Мoдель | AP1016402BC01650 |
| Тип | Душовий піддон |
| Форма | Прямокутний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 559 ₴

