
Душовий піддон Roca Terran 80x160см Cafe AP10164032001650
32 075 ₴
- В наявності
- Код: 111338877
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Roca Terran 80X160Cm Cafe (AP10164032001650). Душові піддони є невід'ємним елементом кожної сучасної ванної кімнати, вони є функціональним і естетичним доповненням до простору, призначеного для відпочинку. Правильно підібраний піддон, такий як Roca Terran 80x160 см в кольорі бежевий, не тільки полегшує щоденне використання душу, але й впливає на загальний вигляд і атмосферу інтер'єру. Вибір цієї моделі - це рішення, яке принесе комфорт використання та впишеться в різноманітні інтер'єри, від мінімалістичних до класичних. Запрошуємо ознайомитися з ключовими характеристиками цього.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Довгий бік | 160 см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 80 см |
| Мoдель | Terran |
| Матеріал | Конгломерат |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 075 ₴

