
Душовий піддон Roca Terran 80x180см бежевий AP10170832001650
34 645 ₴
- В наявності
- Код: 111338881
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Roca Terran 80X180Cm Beowy (AP10170832001650). Душові піддони. це надзвичайно важливий елемент кожної ванної кімнати, що виконує як практичну, так і естетичну функцію. Вірно підібрана модель, така як Roca Terran 80X180Cm в кольорі бежевий, може суттєво вплинути на комфорт щоденного використання та загальний вигляд простору. Його сучасний дизайн та інноваційні технологічні рішення роблять його цікавим доповненням до будь-якого інтер'єру. Нижче будуть представлені ключові характеристики, які підкреслюють функціональність та естетику цього продукту. Матеріал і.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Довгий бік | 180 см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 80 см |
| Мoдель | Terran |
| Марка | Roca |
| Матеріал | Конгломерат |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 645 ₴

