
Душовий піддон Roca Terran 70x160см Cafe AP1016402BC01660
29 093 ₴
- В наявності
- Код: 111338898
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Roca Terran 70X160Cm Cafe (AP1016402BC01660). Душові піддони. це ключовий елемент кожного проекту ванної кімнати, який значно впливає на комфорт використання та функціональність простору. Вибір відповідної моделі, такої як Roca Terran 70X160Cm Cafe, повинен враховувати багато факторів, таких як форма, матеріал виготовлення, розміри та система зливу. Вірно підібраний душовий піддон може задовольнити вимоги щоденного використання, а також збагачувати естетику інтер'єру. Матеріал і розміри. Модель розмірами 160x70 см виготовлена з конгломерату STONEX, тобто суміші порід.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Довгий бік | 160 см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 70 см |
| Мoдель | Terran |
| Матеріал | Конгломерат |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 093 ₴

