
Душовий піддон Schedpol Libra Cement Stone півкруглий 80x80 см
17 213 ₴
- В наявності
- Код: 111338925
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душовий піддон Schedpol Libra Cement Stone розміром 80x80 см півкруглої форми. Матеріал: акрил. Колір: цементний з текстурою каменю. Глибина 3 см. Модель оснащена системою Stabilsound Plus. Артикул виробника: 3SP. L1O-8080/CT/ST. Піддон призначений для встановлення в душові кабіни стандартних розмірів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 3 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 80 мм |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | 3SP.L1O-8080/CT/ST |
| Серія | Libra Cement Stone |
| Система звукоізоляції | STABILSOUND PLUS |
| Тип | Піддон душовий |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Ланцюговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 213 ₴


