
Душовий піддон Schedpol Libra Cement Stone прямокутний 70x80см
17 067 ₴
- В наявності
- Код: 111338927
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Колекція SCHEDLINE Schedpol LIBRA Цементний Камінь прямокутний піддон 70x80 см. Прямокутний, безрамний піддон LIBRA з пропозиції Колекції Schedline з матовою поверхнею з текстурою натурального каменю в цементному кольорі. Найважливіші характеристики продукту. безрамний піддон, прямокутний 70x80 см. матова. поверхня з текстурою натурального каменю. в цементному кольорі. висота лише 30 мм. отвір для сифона діаметром 90 мм. нахил піддону близько 2 відсотків. призначений. для монтажу безпосередньо на підлозі або для вбудовування в підлогу., що гарантує безперешкодний доступ до зони.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 70 мм |
| Матеріал | Cement Stone |
| Мoдель | 3SPL1P7080CTST |
| Серія | Libra |
| Тип | Піддон душовий |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 067 ₴



