
Ванна Omnires Marble Classica 160x79 см овальна біла вільностояча
90 765 ₴
- В наявності
- Код: 111365825
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ванна Omnires Marble Classica модель CLASSICAWWBP - вільностояча ванна овальної форми розміром 160х79 см. Виготовлена з композитного матеріалу (конгломерат). Висота ванни 61,5 см, об'єм 338 літрів. Колір білий глянцевий. Без вбудованого перелива. Вага нетто 95,3 кг, брутто 125 кг. Ванна призначена для самостійного розміщення у ванній кімнаті, має хорошу міцність та довговічність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Omnires |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Матеріал ванни | Композит |
| Стан | Новий |
| Тип ванни | Окремостояча |
| Форма ванни | Овальна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 338 л |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 790 мм |
| Висота | 615 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CLASSICAWWBP |
| Вага | 95.3 |
| Вага брутто | 125 |
| Довжина: | 1600 мм |
| Мoдель | Marble Classica |
| Об'єм | 338 л |
| Слив/перелив | Без преливу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 765 ₴







