
Умивальник Rea Queen 55 White накладна керамічна овальна 55х42 см
5 296 ₴
- В наявності
- Код: 111946653
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Умивальник Rea Queen 55 White — накладна керамічна раковина овальної форми. Виготовлена з високопроцентної кераміки. Розміри: ширина 55 см, глибина 42 см, висота 14 см. Вага 8 кг. Без отвору під змішувач. Без переливу. для сучасних ванних кімнат з використанням настінного змішувача. Монтаж на стільницю або спеціальну підставку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Отвір під перелив | Немає |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 |
| Довжина: | 42 мм |
| Мoдель | Queen 55 White |
| Тип | Умивальник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 296 ₴

