
Кабіна душова New Trendy Reflexa Black без піддону 90x90 EXK1359
73 697 ₴
- В наявності
- Код: 111946978
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Душова кабіна REFLEXA BLACK. Проста, але цікава конструкція продукту забезпечує його привабливий вигляд, доповнений високою якістю матеріалів і виконання. Загартоване скло доповнюють делікатні, але стабільні профілі та елегантна опора, яка, окрім функції користування, є декоративним акцентом в кожному інтер'єрі. Переваги душової кабіни REFLEXA BLACK: Ергономіка і стиль - двостороння ручка ергономічної форми, яка дозволяє зручне використання продукту. Модний дизайн підкреслює сучасний інтер'єр ванної кімнати. Петля з функцією підйому - це означає, що двері піднімаються.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довгий бік | 90 см |
| Коротка сторона | 90 см |
| Марка | New Trendy |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Товщина скла | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 697 ₴

