
Стінки для душових кабін New Trendy Soleo K-0770
26 558 ₴
- В наявності
- Код: 111946982
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Прохідна кабіна NEW SOLEO BLACK 100 УНІВЕРСАЛЬНИЙ Можливий монтаж ліворуч або праворуч Скло з покриттям Active Shield АВТОРИЗОВАНИЙ ПАРТНЕР Можливість встановлення 1. Скло без захисного покриття
скляна поверхня без просочення затримує краплі води, а разом з ними і всі забруднення, такі як накип і відкладення від косметики для купання
2. Скло із захисним покриттям - в пропоновану кабіну
На скляній поверхні, захищеній гідрофобним захисним покриттям, молекули води не зупиняються, вільно течуть і не залишають накипу Елегантні чорні профілі, що дозволяють вирівняти вигини стін. Елегантний стабілізуючий кронштейн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 |
| Висота | 195 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 мм |
| Тип | Walk-in |
| Тип входу | Walk-in |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 558 ₴

