
Стінки для душових кабін New Trendy Soleo K-0787
41 587 ₴
- В наявності
- Код: 111947009
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Універсальна душова кабіна (Л/П) НОВА серія SOLEO BLACK: нова кабіна Soleo Black GOLD LINE, безпечне загартоване скло 6 мм із захисним покриттям Active Shield A = 119,5-120 см B = макс. 120 см C = 34 см H = 195 см Покриття Active Shield Сучасне покриття, яке захищає скло від бруду та полегшує утримання салону в чистоті. Це мікромолекулярний захисний шар, нанесений на поверхню скла. Заповнює мікроскопічні нерівності на поверхні скла, роблячи її ідеально гладкою. Завдяки цьому краплі води легше стікають, не осідаючи на її поверхні і не залишаючи слідів накипу. Загартоване скло 6мм гарантує безпечне користування кабіною всіма домочадцями. 3 роки гарантії Сервісне обслуговування протягом гарантійного терміну підтверджує якість нашої продукції. Універсальний виріб означає, що душову кабіну можна встановити зліва або справа. Завдяки цьому рішенню остаточне рішення про те, в якому напрямку будуть відкриватися двері кабіни, можна прийняти безпосередньо перед установкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 |
| Висота | 195 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 120 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 мм |
| Тип | Walk-in |
| Тип входу | Walk-in |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 587 ₴

