
Villeroy & Boch Унітаз Villeroy&Boch Subway 3.0 4670T001
27 257 ₴
- В наявності
- Код: 111954643
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Villeroy&Boch Subway 3.0 370X560 мм Weiss Alpin (4670T001) EAN: 4062373791714 Виробник: Villeroy & Boch Кріплення: підвісне Покриття, яке легко очищається: ні Додатково: без коміра (без оправи), приховані застібки колір: білий висяче встановлення розміри: 370 x 560 мм без внутрішнього фланця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 56 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Мoдель | Subway 3.0 |
| Марка | Villeroy&Boch |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 257 ₴





