
Villeroy & Boch Унітаз Villeroy&Boch Subway 3.0 4670T0RW
38 095 ₴
- В наявності
- Код: 111954645
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Унітаз Villeroy&Boch Subway 3.0 модель 4670T0RW. Продукція відомого німецького виробника сантехніки Villeroy & Boch, який спеціалізується на виготовленні високоякісної керамічної сантехніки для ванних кімнат. Серія Subway 3.0 представляє сучасний дизайн та надійність у використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Вага | 31 кг |
| Стан | Новий |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доска | Bez deski |
| Заканчувати | Mat |
| Матеріал | Ceramika |
| Мoдель | Subway 3.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 095 ₴




