
Villeroy & Boch Унітаз Villeroy&Boch Subway 3.0 Combi-Pack подвісний білий горизонтальний
32 369 ₴
- В наявності
- Код: 111954648
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Унітаз Villeroy&Boch Subway 3.0 Combi-Pack (4670TSR1) — підвісна модель білого кольору з інноваційним механізмом зливу TwistFlush, що забезпечує максимальну гігієну. Оснащений м'яко закривною кришкою SoftClosing з функцією QuickRelease. Заощадить до 19700 літрів води на рік завдяки використанню лише 1,5 літра на спуск. Керамічна поверхня з покриттям CeramicPlus спрощує чищення. Унітаз без облямівки для кращої гігієни та зручності обслуговування. Горизонтальний випуск забезпечує універсальність монтажу. Система кріплення SupraFix 3.0 приховує видимі гвинти. Розміри: довжина 56 см, ширина 37 см, висота 36 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Матеріал унітазу | Кераміка |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 37 мм |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| QuickRelease | Да |
| Без обідка | Да |
| Деска сидіння | М'яко закривається (SoftClosing) |
| Довжина: | 56 мм |
| Механізм спуску | TwistFlush |
| Мoдель | Subway 3.0 |
| Об'єм спуску | 1.5 |
| Покриття | CeramicPlus |
| Система кріплення | SupraFix 3.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 369 ₴



