
Villeroy & Boch Унітаз Villeroy&Boch Subway 3.0 4671T001
30 274 ₴
- В наявності
- Код: 111954650
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. •- воронка- без внутрішнього фланця- розміри: 370 x 600 мм- колір: білий- стояча встановлення
• Білий унітаз-лійка від бренду Villeroy & Boch із серії Subway 3.0. Розміри виробу 370 х 600 мм. Чаша без внутрішнього бортика. Виріб призначений для підлогової встановлення. Надійна якість виготовлення виробу гарантує його тривале та безперебійне використання.• Радимо також ознайомитися з усім асортиментом продукції бренду Villeroy & Boch та асортиментом інших виробників, які також є в нашій пропозиції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Мoдель | Subway 3.0 |
| Марка | Villeroy&Boch |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Stojąca |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 274 ₴

