
Villeroy & Boch Унітаз без сидіння Villeroy&Boch Subway 3.0 370x600 мм білий Alpin Antibac Ceramicplus 4671T0T2
37 383 ₴
- В наявності
- Код: 111954654
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Унітаз стоячий з глибоким зливом. колір: альпійський білий з оздобленням. CeramicPlus. матеріал: санітарна кераміка. AntiBac. розмір: 370 x 600 мм. горизонтальні відходи. Конструкція без країв. з технологією зливу. TwistFlush. Технологія зливу. AquaReduct. об'єм зливу 3/4,5 л. в тому числі монтажний комплект SupraFix. не підходить для тискових/пневматичних зливів. Сидіння унітазу не входить до комплекту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Без обідка |
| Мoдель | Subway 3.0 |
| Матеріал | Кераміка |
| Сидіння | Без сидіння |
| Спосіб встановлення | Підлогова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 383 ₴

