Доставка зі складу 5-10 днів. Універсальний манеж для собак дозволить вам створити місце для ігор ваших вихованців! Велика клітка для собак забезпечує багато місця для вправ, а стіни зі сталевої сітки запобігають нещасним випадкам, забезпечуючи вентиляцію. Завдяки міцній сталевій конструкції цей манеж для домашніх тварин довговічний і міцний. Він має поліетиленовий дах, який стійкий до води та ультрафіолетового випромінювання, пропонуючи захист від сонця, дощу, снігу та інших погодних умов. Крім того, двері оснащені замком, який забезпечує більшу безпеку для ваших собак.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Розміри в розкладеному вигляді | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Na zewnątrz |
| Марка | VidaXL |
| Матеріал | Stal |
| Тип | Kojce |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴






