
Манеж для собак VidaXL на відкритому повітрі, сіра сталь 9м² (3082135)
140 474 ₴
- Немає в наявності
- Код: 127075555
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Доставка зі складу 5-10 днів. Універсальний манеж дозволить вам створити місце для ігор ваших домашніх тварин, забезпечує багато місця для занять спортом, а стінки зі сталевої сітки допомагають запобігти несподіваним нещасним випадкам, одночасно забезпечуючи вентиляцію. Завдяки міцній сталевій конструкції ця клітка для домашніх тварин є довговічною та міцною. Крім того, в дверях є замок, який забезпечує більшу безпеку для ваших собак. Колір: сріблястий Матеріал: сталь. Загальні розміри: 300 x 300 x 70 см (Д x Ш x В) Розміри панелі (кожна): 100 x 70 см ( W). x висота) Потрібне складання: так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри в розкладеному вигляді | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Na zewnątrz |
| Марка | VidaXL |
| Матеріал | Metal |
| Розмір собаки | Rasyałe (<10) |
| Відстань між стрижнями | 1 |
| Тип | Kojce |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴





