Доставка зі складу 5-10 днів. Вулиця для собак, сталь, 4,84 м² Цей універсальний манеж для собак має багато застосувань: розвага, активність, дресирування або просто забезпечення безпеки вашого вихованця. Це справжній рай для вашого вихованця! Розплідник собак забезпечує багато місця для активності. Сітка навколо допомагає запобігти нещастям і несподіваним нещасним випадкам, а також забезпечує вентиляцію. Завдяки міцній сталевій конструкції з порошковим покриттям ця клітка є довговічною та міцною. Двері на петлях мають засув, який дозволяє постійно закривати, забезпечуючи більшу безпеку для ваших собак. Колір: чорний Матеріал: сталь з порошковим покриттям Загальні розміри: 220 x 220 x 180 (Д x Ш x В) Розміри дверей: 55,5 x 160 см (Ш x В) З дверцятами Засувка із замком Потрібна сітчаста стінка для складання: так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри в розкладеному вигляді | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Na zewnątrz |
| Марка | VidaXL |
| Матеріал | Stal |
| Відстань між стрижнями | 1 |
| Тип | Kojce |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴


