Доставка зі складу 5-10 днів. Цей універсальний манеж для собак має багато застосувань: розвага, активність, дресирування або просто забезпечення безпеки вашого вихованця. Це справжній рай для вашого вихованця! У розпліднику для собак достатньо місця для активності. Сітка по периметру допомагає запобігти нещастям і несподіваним нещасним випадкам, а також забезпечує вентиляцію. Завдяки міцній сталевій конструкції з порошковим покриттям ця клітка є довговічною та міцною. Двері на петлях мають засув, який дозволяє їх постійно закривати, забезпечуючи більшу безпеку для ваших собак.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Розміри в розкладеному вигляді | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Na zewnątrz |
| Марка | VidaXL |
| Матеріал | Stal |
| Відстань між стрижнями | 1 |
| Тип | Kojce |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴


