Лежанка для собак Beddog Zara XXL у сірому кольорі призначена для великих порід. Розміри: 120x85x20 см. Вага: 3.6 кг. оснащена тканиною з антиковзною покриттям на дні, завдяки чому лежанка надійно фіксується на ламінаті або плитці. Наповнення з поролону забезпечує комфорт та підтримку. Підходить для котів та собак. Високої якості виконання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид тварин | Собаки |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Розмір породи тварин | Великі |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антиковзне покриття | Да |
| Вага | 3.6 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 120 мм |
| Мoдель | Zara |
| Наповнення | Піна |
| Виробник | Beddog |
| Розмір | XX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴


