Інтелектуальний туалет для кішок Tesla Smart Cat TSLPCC101 забезпечує комфорт власнику та вихованцю. Прилад відстежує частоту використання лотка та вагу тварини завдяки вбудованим вагам з діапазоном вимірювань від 0,5 до 20 кг. Ємність контейнера становить 3 літри і підходить для різних типів злипаючої підстилки. Туалет оснащений вбудованими вагами, які дозволяють контролювати здоров'я вихованця через додаток Tesla Smart. Пристрій має денний і нічний режими роботи, а цикл очищення запускається автоматично через встановлений проміжок часу. Ви також можете перемикатися між автоматичним і ручним очищенням. Конструкція легко розбирається - внутрішню частину можна знімати без зусиль. Силіконова вставка всередину є змінною, тому навіть при пошкодженні кігтями кішки ремонт не потрібен. Додаток Tesla Smart підключається до туалету через Wi-Fi і дозволяє керувати пристроєм зі смартфона з будь-якого місця. У додатку доступна детальна статистика по використанню лотка і вазі тварини. Система підтримує безліч мов інтерфейсу. Управління всіма розумними пристроями Tesla здійснюється з єдиного додатку, що забезпечує зручність контролю всього будинку зі смартфона. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tesla |
| Вид | Туалет |
| Вид тварин | Кішки |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Марка | Tesla > Kuwety dla kotów Tesla |
| Розмір породи тварин | Без оранок |
| Тип | Otwarte > Otwarte Kuwety dla kotów |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴









