
Корм собачий Eukanuba Sucha karma dla starszych ras bogata в и 12kg
161 423 ₴
- Немає в наявності
- Код: 131906390
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Доставка зі складу 5-10 днів. _x000D_
_x000D_
Сухий корм EUKANUBA у формі гранул для літніх собак великих порід, збагачений бараниною та рисом 12 кг Сухі корми EUKANUBA на 100% повноцінні та збалансовані та містять усі необхідні поживні речовини, необхідні для підтримки здоров’я вашої собаки. Однією з головних переваг сухого корму є його хрусткі шматочки. Особлива форма гранул сухих кормів EUKANUBA допомагає зберегти зуби чистими та здоровими. Ви зі своїм старшим собакою пережили багато пригод разом. Ви можете бути впевнені, що він продовжує насолоджуватися життям повною мірою, навіть коли він старіє - завдяки високоякісному корму, який задовольнить усі потреби вашого вихованця. Eukanuba, сухий корм у гранулах, багатий бараниною та рисом, ідеально підходить для літніх собак великих порід. Особливо підходить для собак з чутливим шлунком, оскільки ягнятина та рис найвищої якості дуже легко засвоюються. Спеціально адаптована суміш клітковини з пребіотиками та бурякового жому з клінічно підтвердженими властивостями також сприяє здоровому травленню. Він також містить природні джерела глюкозаміну та кальцію, які допомагають підтримувати здоров’я суглобів і міцних кісток, тому літні собаки можуть насолоджуватися активним життям. Курка є ще одним джерелом білка, поряд з бараниною, що допомагає собакам розвинути міцні м’язи. Сухий корм Eukanuba також містить L-карнітин. Ця сполука сприяє зменшенню жирової тканини в організмі. Ваша собака може підтримувати оптимальну вагу, а її суглоби менш навантажені. Унікальні кубічні гранули корму Eukanuba і система догляду за зубами DentaDefense забезпечать чисті здорові зуби на довгий час. Гранули Eukanuba також підтримують здорову шкіру та блискучу шерсть завдяки природним джерелам омега-6 та омега-3 жирних кислот. Вони також допомагають зменшити линьку у собак. Сухий корм Eukanuba, збагачений куркумою, природним джерелом антиоксидантів, також зміцнює імунітет. Ця їжа на 100% повноцінна і збалансована. Завдяки високому вмісту баранини та рису корм Eukanuba ідеально підходить для літніх собак великих порід, таких як німецькі вівчарки, лабрадори, ротвейлери та золотисті ретривери. Переваги Дозування Пропозиції щодо годування 6+ років Композиція Аналітичні компоненти Додатково Про бренд EUKANUBA піклується про домашніх тварин з 1969 року, дбаючи про їхнє харчування та розуміючи, наскільки важливий правильний догляд для їх фізичного стану. Наші рецепти для котів і собак забезпечують адаптоване харчування, яке підтримує їхній розвиток на кожному етапі, забезпечуючи довге та здорове життя. Чим ми виділяємося Ми хочемо постійно вдосконалювати наші рецепти страв та їх асортимент, щоб вони були адаптовані до результатів останніх досліджень і відкриттів у галузі дієтології. Ми прагнемо бути вашим першим вибором, коли мова заходить про індивідуальне харчування для домашніх тварин преміум-класу, яке забезпечить добробут вашого чотирилапого друга протягом усього його життя. Крім того, ми постійно працюємо над підвищенням екологічності нашої упаковки, тим самим сприяючи захисту навколишнього середовища.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eukanuba |
| Вага упаковки | 12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Смак | Kurczak |
| Вік | Dorosłe |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Кількість штук у наборі | 1szt |
| Мoдель | Senior L-XL Jagnięcina i ryż 12 kg |
| Марка | Eukanuba |
| Розмір собаки | szystkie rasy |
| Розмір паковання | 12 кг |
| Раса | Wszystkie |
| Розподіл | Eukanuba |
| Стан | Нове |
| Спеціальні продукти | Dla psów ze schorzeniami stawów |
| Тип | Wysokobiałkowe, Bez barwników |
| Тип паковання | Worki |
Інформація для замовлення
- Ціна: 161 423 ₴




