Доставка зі складу 5-10 днів. Протиковзкий Килимок, розміри: 67 х 100 см, можна прати в пральній машині, зроблений з протиковзкого матеріалу, завдяки чому він прилягає до землі не ковзає по слизьких поверхнях, виготовлена з дуже міцної гуми, стійка до пошкоджень і стійких забруднень. Також її можна використовувати як: захисну підкладку для мисок, підстилку для котячого лотка килимок
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Record |
| Вид тварин | Собаки |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Ширина | 67 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 100 мм |
| Мoдель | R1146 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴



