
Стельовий світильник Yaskr Bolti 1Xe14 Zota Pl0112-Gd (Pl0112Gd)
4 370 ₴
- В наявності
- Код: 165987388
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Золота підвісна лампа Bolti E14 - Мінімалістична елегантність Золота підвісна лампа Bolti 1xE14 є синонімом витонченої елегантності та сучасності. Його золотисте покриття ідеально поєднується з білим абажуром у формі кулі, створюючи привабливе, але делікатне освітлення. Завдяки можливості використовувати як традиційні лампочки E14 до 50 Вт, так і енергозберігаючі LED лампочки до 10 Вт, цей світильник є не тільки красивим, але й практичним доповненням будь-якого інтер'єру. Особливості підвісної лампи Bolti Переваги вибору підвісної лампи Gold Bolti E14 Обираючи підвісний світильник Bolti 1xE14 Gold, ви отримуєте не лише джерело світла, а й унікальний декоративний елемент, який пожвавить простір своїм сяйвом. Золота обробка в поєднанні з білим скляним абажуром робить цю лампу ідеальною для різноманітних дизайнів інтер’єру, від класичного до сучасного. Елегантний і функціональний, він прослужить роками, незважаючи на зміну тенденцій в оформленні інтер'єру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro |
| Максимальна потужність лампи | 50W |
| Марка | Yaskr |
| Матеріал | Stal, Metal |
| Нитка | E14 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Złote |
| Ширина | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 370 ₴

