
Люстра Emibig Halo 6 біла
8 944 ₴
- В наявності
- Код: 169127591
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Emibig Halo 6 White. Люстри відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, формуючи атмосферу та додаючи характеру приміщенням. Вибір відповідної лампи може значно вплинути на вигляд і функціональність кожного простору. Серед багатьох моделей, доступних на ринку, люстра Emibig Halo 6 White вирізняється сучасним дизайном та відмінним поєднанням естетики з практичністю. Цей унікальний продукт поєднує в собі мінімалістичний стиль з функціональністю, що робить його відмінним рішенням для різноманітних приміщень. Енергоефективність та клас енергоефективності. В.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emibig |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Мoдель | Halo |
| Максимальна потужність лампи | 8W |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | GX53 |
| Ширина | 60 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 944 ₴






