
Люстра Tk Lighting Estera Wood орех підвісна 7 джерел G9
12 309 ₴
- В наявності
- Код: 169127757
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісна люстра Tk Lighting Estera Wood Orzech з 7 джерелами світла. Стильний дизайн з використанням натурального дерева, сталі, скла та пластику. Висота 125 см, ширина 28 см. Тип цоколю G9, максимальна потужність лампочки 8 Вт. Клас енергоефективності A. Ступінь захисту IP20. Сучасне виконання з дерев'яною обробкою коричневого кольору ідеально підходить для різних інтер'єрів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | G9 |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 125 мм |
| Клас захисту | IP20 |
| Клас енергетичної ефективності | A |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 8 Вт |
| Матеріали | Натуральне дерево, сталь, скло, пластик |
| Мoдель | Estera |
| Поміщення | Вітальня |
| Тип | Люстра підвісна |
| Ширина | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 309 ₴






