
Стельовий світильник Emibig Hermes 4 Black
8 977 ₴
- В наявності
- Код: 169127913
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. HERMES - це поєднання сучасного стилю з суворістю індустріального стилю. Виготовлення лампи чудово демонструє контраст між витонченістю скла та твердістю та холодністю металу. Використання двох типів кришок ламп і злегка неправильна форма роблять серію HERMES унікальною та особливою. Регульована висота: немає. Матеріал: сталь з порошковим покриттям. скло Колір лампи: Чорний Колір абажура: БілийДіаметр абажура/абажура [см]: 15Довжина лампи [см]: 60Кількість лампочок: 70Патрон лампи: E-14Вт: 10W MAX LED
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emibig |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E14 |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Кількість джерел світла | 4 źródła |
| Кімната | Salon |
| Мoдель | Hermes |
| Максимальна потужність лампи | 10W |
| Марка | Emibig |
| Матеріал | Stal, Metal, Szkło |
| Нитка | E14 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 977 ₴






