
Стельовий світильник Tk Lighting Modesto Black, Druciany Klosz W Industrialnym Tylu Na Gu10 10159 (10159T)
3 431 ₴
- В наявності
- Код: 169162605
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. MODESTO Сімейство ламп MODESTO — це колекція стильних світильників, що характеризуються оригінальними кошиками різних форм, які функціонують як окремі підвіски. Виготовлені з металу світильники MODESTO є відмінним вибором для людей, які шукають сучасне та дизайнерське освітлення для свого інтер’єру. У нашій пропозиції також є світильники, що складаються з кількох корзин різної форми, створюючи унікальні світлові композиції. MODESTO - це поєднання сучасного дизайну та високої якості виготовлення, яке додасть характеру та стилю будь-якій кімнаті. Відкрийте для себе нашу колекцію ламп MODESTO та створіть унікальну атмосферу у своєму домі. Кількість джерел світла: GU10 LED MAX 10W Колір світла: Залежно від використовуваної лампочки. Тип абажура: Пофарбована сталь. Колір абажура: Чорний Стиль лампи: сучасний |. Індустріальний | CE: освітлювальні прилади Клас герметичності: IP20Заземлення: Так Довжина коробки: 210 мм Ширина коробки: 210 мм Висота коробки: 190 мм Довжина лампи: 160 мм Ширина лампи: 160 мм Висота лампи: 1700 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 170 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 16 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 16 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Salon |
| Мoдель | Modesto |
| Максимальна потужність лампи | 10W |
| Марка | TK Lighting |
| Матеріал | Stal, Metal, Tworzywo sztuczne |
| Нитка | GU10 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 431 ₴






