
Стельовий світильник Abruzzo Ekologiczna Kula Boho Abrnlw28Bhe27 Bambus Naturalny (Abrnlw28Bhe27)
7 721 ₴
- В наявності
- Код: 169162688
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Підвісний світильник Espresso з лінійки Abruzzo - це унікальне освітлення, яке гармонійно поєднує стиль бохо з природним шармом бамбука. Його кругла форма діаметром 40 см робить його ідеальним вибором для освітлення різноманітних інтер'єрів, додаючи їм екзотичний і затишний характер. Його характерний стиль бохо робить його ідеальним способом внести тонкий етнічний акцент в будь-який інтер'єр. Лампа Espresso оснащена цоколем E27, що дозволяє використовувати різні типи лампочок, в тому числі енергозберігаючі світлодіодні джерела світла. Можливість підібрати правильну лампочку дозволяє налаштувати освітлювальну атмосферу під індивідуальні вподобання користувача Підводячи підсумок, можна сказати, що підвісний світильник Espresso є не тільки функціональним освітленням, але й дизайнерським декоративним елементом, який надає приміщенню неповторного характеру. атмосфера. Міцна конструкція та натуральні матеріали роблять його чудовим вибором для тих, хто шукає естетичне та довговічне освітлення.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Матеріал каркасу | Бамбук |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 32 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro |
| Мoдель | Boho |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Марка | Abruzzo |
| Матеріал | Skóra naturalna |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Boho |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Beżowe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 721 ₴






