
Стельовий світильник MAXLIGHT P0589 MAURI 1 шампанське скло підвісний
6 310 ₴
- В наявності
- Код: 169162753
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Запрошуємо ознайомитися з новинками польського виробника ламп MAXLIGHT. Сучасний і позачасовий дизайн і висока якість кожного освітлювального приладу.» Потужність: 1 x 12 Вт E14Φ: 12,5 см, висота: макс. 180 см. Оздоблення/обробка деталей: чорний/чорнийМатеріал: метал/склоВключає джерело живлення для світлодіодів/драйвер для світлодіодівТип різьби E14Кількість джерела світла 1
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Прозорий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180 мм |
| Діаметр плафона | 12.5 |
| Довжина: | 12 мм |
| Матеріал плафона, підвісок | Стеко |
| Мoдель | P0589 |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 310 ₴




