
Люстра Italux (Pnd263843Gdcl)
10 154 ₴
- В наявності
- Код: 169162967
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Світлодіодний підвісний світильник 9W SANPO PND-26384-3-GD-CL Italux Основна інформація: Розміри пропонованого товару: Параметри продукту: Параметри джерела світла: Додаткова інформація: Колекція продуктів SANPO від Italux
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Sypialnia |
| Мoдель | Sanpo |
| Максимальна потужність лампи | 9W |
| Марка | Italux |
| Матеріал | Akryl |
| Нитка | LED |
| Стиль | Minimalistyczny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 86 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 154 ₴

