
Розумне освітлення PHILIPS HUE Lightguide White and color Ambiance ST72 E27
6 344 ₴
- В наявності
- Код: 169664031
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Lightguide Smart Bulb ST72 E27 Edison Виготовлені вручну з кришталево прозорого скла лампочки Lightguide є яскравим елементом декору. Відблиски світла від внутрішньої труби та покриття проникають одне в одного, створюючи унікальний світловий ефект, який ідеально доповнює унікальну ретро-форму. Квінтесенція сучасного дизайну Створені для показу лампочки Lightguide є втіленням стилю. Гармонія кольорів Надзвичайно барвистий, із яскравим яскравим джерелом світла. Lightguide має натяк на вінтажний стиль із сучасним відтінком. Найвищий ріве
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 6.8 |
| Висота | 16.8 мм |
| Глибина | 7.2 мм |
| Довговічність | 25000h |
| Клас енергоспоживання | G |
| Мінімальна кількість циклів вмикання/вимикання | 50000 |
| Мoдель | ST72 E27 |
| Нитка | E27 |
| Розподіл | Philips HUE |
| Стан | Нове |
| Тип | Умна лампа |
| Форма | Tabularny |
| Колірна температура | 2000K, 6500K |
| Яскравість (лм) | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 344 ₴










