
Philips Hue White Ambiance MR16 розумна лампа 12В набір 2шт
5 777 ₴
- В наявності
- Код: 169725140
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір з двох розумних світлодіодних ламп MR16 на 12В для трансформації стандартних точкових світильників. Підтримує 50 000 відтінків білого світла з регулюванням колірної температури від теплого до холодного денного світла, а також функцію затемнення. Конструкція з двоконтактною основою сумісна з більшістю існуючих світильників завдяки стандартним розмірам і типам патрона. Керування здійснюється через додаток Philips Hue на смартфоні або планшеті. Підтримка голосового керування через Amazon Alexa, Apple Home та Google Assistant. Сумісна з розумними аксесуарами Hue Dimmer Switch та Hue Smart Button для зручного управління без мобільного пристрою. Пристрої утворюють мережеву систему через мост Hue, дозволяючи охопити освітлення по всьому дому при відстані не менше 10 метрів між кожним елементом мережі. встановлення не потребує додаткового налаштування — достатньо вкрутити лампу у світильник і розпочати використання. Поставляється готовою до роботи прямо з упаковки. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 5,1 W |
| Висота | 4.9 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 5 мм |
| Довговічність | 25000h |
| Додаткова інформація | Ściemnianie |
| Клас енергоспоживання | G |
| Мoдель | 9290035752 |
| Марка | Signify |
| Мінімальна кількість циклів вмикання/вимикання | 50000 |
| Напруга | 240V, 220V В |
| Нитка | GU5.3 |
| Розподіл | Philips HUE |
| Світлий колір | Білий ciepsely, Білий zimny, Білий neutralny |
| Стан | Нове |
| Тип | LED, Żarówki inteligentne |
| Форма | Reflektor |
| Колір скла | Przezroczyste |
| Колірна температура | 6500K, 2200K |
| Ширина | 5 мм |
| Яскравість (лм) | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 777 ₴






