
Huffy Corporation Велосипед Huffy Дитячий Disney Frozen 16" Синій 21771W
140 474 ₴
- Немає в наявності
- Код: 170073689
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Дитячий велосипед Huffy Disney Frozen 16 дюймів синього кольору призначений для дітей віком 5-7 років ростом 110-120 см. Рама та виделка виготовлені зі сталі. Велосипед оснащений 16-дюймовими колесами з бічними допоміжними колесиками для навчання їзди. Гальма типу caliper розташовані спереду та ззаду. М'яке сідло забезпечує комфорт під час їзди. Шини - гумові накачувані, обода з алюмінію. До комплектації входять бічні колесика, крила, захист ланцюга, кошик на керма та невеличке крісельце для ляльки. Велосипед виконаний у яскравих кольорах із зображенням персонажів диснеївського мультфільму "Холодне серце". Вага велосипеда 10,5 кг. Розміри упаковки 93x20x49 см. Велосипед для початківців та навчання їзді на свіжому повітрі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huffy Corporation |
| Вікова група | Від 5 до 7 років |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Задні гальма | Ободний механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічні коліщатка | Да |
| Вага | 10.5 |
| Висота | 49 мм |
| Довжина: | 20 мм |
| Комплектація | Крила, захист ланцюга, кошик, крісла для ляльки |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал обідів | Алюміній |
| Мoдель | 21771W |
| Рост велосипедиста | 110-120 |
| Сідло | М'який |
| Тип | Велосипед |
| Тип шин | Гумові накачувані |
| Ширина | 93 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴

