
Стельовий світильник Sollux Lighting Brina 1 біла
4 013 ₴
- В наявності
- Код: 170982971
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. SOLLUX Підвісний світильник BRINA 1 білий 1 x G9 SL.1331 Сучасний підвісний світильник BRINA
Відкрийте для себе легкість форми та витонченість світла з лампою BRINA, доступною у вишуканих кольорових версіях. Ідеально підходить для підвішування в сучасній вітальні або над обіднім столом, де його делікатний, але виразний профіль стане центром простору. Ніяких складнощів в обслуговуванні
З лампою BRINA більше немає труднощів у чищенні - її відкритий абажур розроблений для легкого чищення, тому краса лампи може залишатися недоторканою довше. Просте встановлення
Завдяки добре продуманій системі кріплення BRINA пропонує інтуїтивно зрозумілий і швидкий інтуїтивно зрозумілий і швидкий монтаж, що усуває потребу в складних інструкціях. Дизайн і функціональність в одному
І в білому, і в чорному варіантах світильник BRINA має елегантний дизайн, який ідеально вписується в різноманітні стилі інтер’єру. Він швидко стане функціональним акцентом, а також служить елементом декору. Повний контроль над освітленням
BRINA дозволяє використовувати стандартні змінні лампи E27*, що дає вам свободу регулювати яскравість і температуру світла відповідно до ваших потреб і вподобань. Твій дім, твоє світло. Доступний у кількох версіях
Доступні варіанти світильника BRINA дозволяють йому ідеально підійти до вашого інтер'єру, незалежно від його кольору та стилю. Специфікація Бренд SOLLUX
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Мoдель | Brina |
| Максимальна потужність лампи | 8W |
| Марка | Sollux Lighting |
| Матеріал | Stal |
| Нитка | G9 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 013 ₴






