
Плафон Sollux Lighting Rif Black GU10 чорний циліндричний
4 026 ₴
- В наявності
- Код: 170983191
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плафон Sollux Lighting Rif чорного кольору призначений для використання з лампами GU10. Тип: плафон downlight для стельового монтажу. Форма циліндрична. Конструкція виконана з натурального дерева та чорного матеріалу. Розміри: довжина 12 см, ширина 12 см, висота 14 см. Розмір кльозу 12 x 11.5 см. Джерело світла: 1 джерело GU10. Артикул: SL.1349. Товар новий, поставляється зі стандартною гарантією.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Плафон |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Чорний |
| Цоколь | GU10 |
| Розміри | |
| Ширина | 12 мм |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | SL.1349 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 12 мм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал | Натуральне дерево та пластик |
| Мoдель | Rif |
| Виробник | Sollux Lighting |
| Розмір плафона | 12 x 11.5 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 026 ₴






