
Стельовий світильник Sollux Lighting Arche 1 біла
3 273 ₴
- В наявності
- Код: 170983294
+380 (93) 804-19-39
Менеджер- 0 (800) 33-07-93Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Підвісний світильник ARCHE
Сучасність у мінімалістичному виконанні - підвісний світильник ARCHE поєднує в собі простоту форми з інноваційним підходом до освітлення. Його унікальний рифлений дизайн не тільки додає характер будь-якому інтер’єру, але й оптимізує розсіювання світла, створюючи затишну атмосферу без різких тіней. Дизайн і функціональність
ARCHE - це не звичайна лампа - це витвір прикладного мистецтва. Унікальна рифлена структура лампи є не тільки естетичною, але й функціональною. Він забезпечує рівномірний розподіл світла, що підвищує комфорт використання та зменшує втому очей. Елегантність і універсальність
Біла матова поверхня світильника ARCHE ідеально впишеться як у сучасний, так і в більш класичний простір. Ідеально підходить для вітальні, кухні чи офісу, лампа ARCHE є доказом того, що проста форма може бути елегантною та позачасовою водночас. Енергоефективність
Використовуючи передові світлодіодні технології, ARCHE гарантує не тільки стиль, але й енергоефективність. Тривала довговічність і низьке енергоспоживання – це переваги, які перетворюються на економію та користь для навколишнього середовища. Комфорт без компромісів
Лампа ARCHE була розроблена з урахуванням максимального комфорту використання. Його делікатне розсіяне світло ідеально підходить для читання, роботи чи відпочинку, забезпечуючи оптимальні умови освітлення без відблисків і напруги очей.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Мoдель | Arche |
| Максимальна потужність лампи | 8W |
| Марка | Sollux Lighting |
| Матеріал | Stal |
| Нитка | G9 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 273 ₴






